Favicon of zeri.info Zeri.info Zëri

Serioz, te fuqishem dhe modern.

About zeri.info


It has 98328 rank value in the world ranking by Alexa data. SLD (Second Level Domain) length seems appropriate for SEO and brand-friendly. Domain TLD (Top Level Domain) is info IP address is 104.31.0.156.

zeri.info hosted in United States accessing to Internet through Cloudflare, Inc. (Internet Service Provider) hosted with cloudflare.

 • Last Updated 5 hours ago
IP Address: 104.31.0.156
Country: United States (US)
Page Speed: 51%
Alexarank: #98328
Meta Title: Zëri
Meta Description: Serioz, te fuqishem dhe modern.

Server Location


Geo IP provides you such as latitude, longitude and ISP (Internet Service Provider) etc. informations. Our GeoIP service has found where is host zeri.info . hosted in United States and accessing the internet through Cloudflare, Inc. .

Latitude: 37.751
Longitude: -97.822
Country: United States (US)

DNS Records


DNS (Domain Name System) is a system that converts human-readable website names into computer-readable numeric IP addresses.

A record assigned to 104.31.0.156 for zeri.info

Host Type TTL Class Other
zeri.info. HINFO 3789 IN "ANY obsoleted" "See draft-ietf-dnsop-refuse-any"

Heading Analysis


Hoxhaj thotë se PDK e do Kosovën me këtë territor dhe këta kufij
A do të veprojë ushtria në gjithë territorin e Kosovës? Flet Rrahman Rama
Sejdiu: Zgjedhjet në Kosovë janë zgjidhje e bllokadës
Çavusoglu: FETO mund të bëjë akt terrorist edhe në Kosovë, na i ktheni gylenistët
Qendra e Trajnimeve të KEK-ut ofron trajnime edhe për të interesuarit jashtë KEK-ut
ZËRITV
Nis shitja e biletave për ndeshjen ndaj Skocisë, FSHF nuk heq dorë nga çmimet e kripura
Kim Kardashian, grimin për sy e reklamon tërësisht e zhveshur
FOTODITE
Një peshkaqen i madh e hëngri një balenë të tërë para një barke plot me turistë
Thaçi takohet me Ministrin e Jashtëm të Turqisë
LDK-ja kërkon mobilizim për t’u përgatitur për zgjedhje
Amerika mbështet ushtrinë profesionale dhe shumetnike
Thaçi: Qytetarët e Luginës janë më të diskriminuarit në Evropë, kjo duhet të mbyllet
Amerika mbështet ushtrinë e Kosovës në mes të Beogradit
Me 80 vota pro, miratohet ligji për ndryshimet kushtetuese në Maqedoni
Lutfi Haziri kundër bashkëpunimit me Vetëvendosjen
Detaje nga vdekja e shqiptarit në autostradën franceze
Me 80 vota pro, miratohet ligji për ndryshimet kushtetuese në Maqedoni
Lutfi Haziri kundër bashkëpunimit me Vetëvendosjen
Detaje nga vdekja e shqiptarit në autostradën franceze
Bashkëjetesa politike shqiptaro-maqedonase
Në rresht me ushtritë e paqes!
Ndikimi i diasporës në zhvillimin ekonomik të Kosovës - potencial i shfrytëzuar apo jo?
Aktuale
Thaçi përplaset keq me Adriatik Kelmendin në emision: Je rrenc, shpifës, manipulator
Pas votimit në Kuvend për FSK-në, vjen reagimi i NATO-së
Vulin: Ushtria e Kosovës kërcënim për serbët dhe Serbinë, terroristët po i marrin armët në duar
Ekonomia
Në këtë kohë do të rriten pagat e policëve, mësimdhënësve e mjekëve sipas Hamzës
Banorët e Harilaqit të Fushë-Kosovës i revolton deponia
Milionat që u keqpërdorën me barnat e shtrenjta
Sport
Shtang portierin, lojtari shqiptar i Dinamos së Zagrebit shënon super gol
FIFA pret një të ardhme të ndritshme për Kosovën
I jepet lamtumira Labinot Harbuzit
Showbiz
U puthën live në emision, veprimi i radhës nga Fero e Roza ju lë pa fjalë
Befason Tuna, çka po tenton t'i bëjë kështu Robertit (Foto)
Kur kamera të mashtron, fotografitë i zbulojnë ‘namin’ Angela Martinit!
Ushtria
Ansambli 'Shota'
Lindja
Prishtina
9/11
Jetë
Shkrimtari Mathias Enard nderon Prishtinën
Një kronikë publicistike nga pikëpamja diplomatike
Noygues, në garë për një çmim përkthimi me librin e Dibrës
Avdyli: Thaçi i rrezikshëm e manipulator
Banorët e Harilaqit të Fushë-Kosovës i revolton deponia
Thaçi përplaset keq me Adriatik Kelmendin në emision: Je rrenc, shpifës, manipulator
Pas votimit në Kuvend për FSK-në, vjen reagimi i NATO-së
Vulin: Ushtria e Kosovës kërcënim për serbët dhe Serbinë, terroristët po i marrin armët në duar
Shkrimtari Mathias Enard nderon Prishtinën
Në këtë kohë do të rriten pagat e policëve, mësimdhënësve e mjekëve sipas Hamzës
‘A je në gjumë’, ‘Këqyri punët e tua’ - përplasen keq Haradinaj e Haliti
Avdyli: Thaçi i rrezikshëm e manipulator
Banorët e Harilaqit të Fushë-Kosovës i revolton deponia
Thaçi përplaset keq me Adriatik Kelmendin në emision: Je rrenc, shpifës, manipulator
Pas votimit në Kuvend për FSK-në, vjen reagimi i NATO-së
Thaçi: Qytetarët e Luginës janë më të diskriminuarit në Evropë, kjo duhet të mbyllet
Zëvendëskancelari i Austrisë kundër ushtrisë së Kosovës dhe anëtarësimit në Interpol
Ismaili: 100 mijë euro për modernizimin e pajisjeve në Klinikën e Neonatologjisë! (Foto)
Largimi i UNMIK-ut nga Kosova do ta hidhëronte Beogradin
Gjergj Dedaj dekretohet si ambasador i Republikës së Kosovës në Maqedoni
Njihuni me OJQ-në kosovare që mori mbi 43 milionë euro donacione për ngritjen e cilësisë së arsimit në Kosovë
Deputetët diskutojnë ligjet, por s’ka kuorum për votimin e tyre
Kuçi: Ky dialog nuk ka emër, duhet të zhvillohet dialog për integrim
Krasniqi: Pa debat të brendshëm, konsensus nacional e vendim nga Kuvendi, jo bisedime politike
Serbia siguron edhe 6 milionë euro për ujësjellësin në veri
Biznesmeni Destani propozon themelimin e odës së diasporës
Banorët e Harilaqit të Fushë-Kosovës i revolton deponia
Dayane Mello, ish e dashura e Balotellit, e papërmbajtshme në Instagram
Arda Turan, lidhje me Fetullah Gylenin?
Jashanicën s’e ndal dënimi i rëndë i UEFA-s
Fjolla Morina me fustan transparent, tregon gjithçka nga trupi i saj
Befason Tuna, çka po tenton t'i bëjë kështu Robertit (Foto)
U puthën live në emision, veprimi i radhës nga Fero e Roza ju lë pa fjalë
Foto: Laura Hasani
Foto: Driton Bublaku
Foto: Laura Hasani
Foto: Driton Bublaku
Foto: Laura Hasani
Sa fitojnë në ditë pasanikët e famshëm? – FOTO
Kujdes! Mos hani kurrë portokall nëse po merrni këto ilaçe
Gruaja e la për një tjetër, kundërpërgjigjja e burrit është 'epike' (VIDEO)
AKTUALE
AKTUALE
AKTUALE
RADIO PRISHTINA
AKTUALE
AKTUALE

Whois Information


In this section, you can reach when the website was registered, when it will be expire, what is contact details of the site with the following informations.

HTTP Header Analysis


HTTP Header information is a part of HTTP protocol that a user's browser sends to called cloudflare containing the details of what the browser wants and will accept back from the web server. Http Headers of Zeri.info

Status-Code: 200
Response Time: 387
Date Sat, 20 Oct 2018 00:46:35 GMT
Content-Type text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding chunked
Connection keep-alive
Vary Accept-Encoding
Server cloudflare
CF-RAY 46c777de030d2450-IAD
Content-Encoding gzip
Go to top

Reverse Ip

Websites hosted with same IP Address

Favicon of cricfree.tv cricfree.tv Cricfree - Cricfree.Tv - Cricfree.Sx

Similars

Favicon of zeri.net zeri.net
Favicon of zeri.pub zeri.pub
Favicon of zeri.press zeri.press
Favicon of zeri.network zeri.network
Favicon of zeri.de zeri.de
Favicon of zeri.org zeri.org Home
Favicon of zeri.us zeri.us
Favicon of zeri.com zeri.com
Favicon of zeri.se zeri.se
Favicon of zeri.ms.it zeri.ms.it
More >>

Mistakes


The following list shows you to spelling mistakes possible of the internet users for the website searched zeri.info.

 • www.eri.info
 • www.zzeri.info
 • www.xeri.info
 • www.xzeri.info
 • www.zxeri.info
 • www.aeri.info
 • www.azeri.info
 • www.zaeri.info
 • www.deri.info
 • www.dzeri.info
 • www.zderi.info
 • www.seri.info
 • www.szeri.info
 • www.zseri.info
 • www.zri.info
 • www.zeeri.info
 • www.z3ri.info
 • www.z3eri.info
 • www.ze3ri.info
 • www.zwri.info
 • www.zweri.info
 • www.zewri.info
 • www.zsri.info
 • www.zseri.info
 • www.zesri.info
 • www.z#ri.info
 • www.z#eri.info
 • www.ze#ri.info
 • www.zdri.info
 • www.zderi.info
 • www.zedri.info
 • www.zfri.info
 • www.zferi.info
 • www.zefri.info
 • www.z&ri.info
 • www.z&eri.info
 • www.ze&ri.info
 • www.zrri.info
 • www.zreri.info
 • www.zerri.info
 • www.z4ri.info
 • www.z4eri.info
 • www.ze4ri.info
 • www.ezri.info
 • www.zei.info
 • www.zerri.info
 • www.ze4i.info
 • www.ze4ri.info
 • www.zer4i.info
 • www.zedi.info
 • www.zedri.info
 • www.zerdi.info
 • www.zegi.info
 • www.zegri.info
 • www.zergi.info
 • www.zeei.info
 • www.zeeri.info
 • www.zerei.info
 • www.zeti.info
 • www.zetri.info
 • www.zerti.info
 • www.zefi.info
 • www.zefri.info
 • www.zerfi.info
 • www.ze5i.info
 • www.ze5ri.info
 • www.zer5i.info
 • www.zrei.info
 • www.zer.info
 • www.zerii.info
 • www.zeru.info
 • www.zerui.info
 • www.zeriu.info
 • www.zer8.info
 • www.zer8i.info
 • www.zeri8.info
 • www.zer*.info
 • www.zer*i.info
 • www.zeri*.info
 • www.zerk.info
 • www.zerki.info
 • www.zerik.info
 • www.zerl.info
 • www.zerli.info
 • www.zeril.info
 • www.zero.info
 • www.zeroi.info
 • www.zerio.info
 • www.zerj.info
 • www.zerji.info
 • www.zerij.info
 • www.zer9.info
 • www.zer9i.info
 • www.zeri9.info
 • www.zeir.info
 • www.zeriinfo
 • www.zeri..info
 • www.zeri/info
 • www.zeri/.info
 • www.zeri./info
 • www.zerininfo
 • www.zerin.info
 • www.zeri.ninfo
 • www.zeri;info
 • www.zeri;.info
 • www.zeri.;info
 • www.zerilinfo
 • www.zeril.info
 • www.zeri.linfo
 • www.zeri info
 • www.zeri .info
 • www.zeri. info
 • www.zeri,info
 • www.zeri,.info
 • www.zeri.,info
 • www.zeriminfo
 • www.zerim.info
 • www.zeri.minfo
 • www.zer.iinfo
 • www.zeri.nfo
 • www.zeri.iinfo
 • www.zeri.unfo
 • www.zeri.uinfo
 • www.zeri.iunfo
 • www.zeri.8nfo
 • www.zeri.8info
 • www.zeri.i8nfo
 • www.zeri.*nfo
 • www.zeri.*info
 • www.zeri.i*nfo
 • www.zeri.knfo
 • www.zeri.kinfo
 • www.zeri.iknfo
 • www.zeri.lnfo
 • www.zeri.linfo
 • www.zeri.ilnfo
 • www.zeri.onfo
 • www.zeri.oinfo
 • www.zeri.ionfo
 • www.zeri.jnfo
 • www.zeri.jinfo
 • www.zeri.ijnfo
 • www.zeri.9nfo
 • www.zeri.9info
 • www.zeri.i9nfo
 • www.zerii.nfo
 • www.zeri.ifo
 • www.zeri.innfo
 • www.zeri.ibfo
 • www.zeri.ibnfo
 • www.zeri.inbfo
 • www.zeri.i fo
 • www.zeri.i nfo
 • www.zeri.in fo
 • www.zeri.ikfo
 • www.zeri.iknfo
 • www.zeri.inkfo
 • www.zeri.imfo
 • www.zeri.imnfo
 • www.zeri.inmfo
 • www.zeri.ihfo
 • www.zeri.ihnfo
 • www.zeri.inhfo
 • www.zeri.ijfo
 • www.zeri.ijnfo
 • www.zeri.injfo
 • www.zeri.nifo
 • www.zeri.ino
 • www.zeri.inffo
 • www.zeri.inro
 • www.zeri.inrfo
 • www.zeri.infro
 • www.zeri.into
 • www.zeri.intfo
 • www.zeri.infto
 • www.zeri.indo
 • www.zeri.indfo
 • www.zeri.infdo
 • www.zeri.invo
 • www.zeri.invfo
 • www.zeri.infvo
 • www.zeri.inco
 • www.zeri.incfo
 • www.zeri.infco
 • www.zeri.ingo
 • www.zeri.ingfo
 • www.zeri.infgo
 • www.zeri.ifno
 • www.zeri.inf
 • www.zeri.infoo
 • www.zeri.infp
 • www.zeri.infpo
 • www.zeri.infop
 • www.zeri.infi
 • www.zeri.infio
 • www.zeri.infoi
 • www.zeri.infk
 • www.zeri.infko
 • www.zeri.infok
 • www.zeri.infl
 • www.zeri.inflo
 • www.zeri.infol
 • www.zeri.inf0
 • www.zeri.inf0o
 • www.zeri.info0
 • www.zeri.inf:
 • www.zeri.inf:o
 • www.zeri.info:
 • www.zeri.inf9
 • www.zeri.inf9o
 • www.zeri.info9
 • www.zeri.inof
Show All Mistakes Hide All Mistakes